X
تبلیغات
جوان افزار شیراز - نرم افزار حسابداری پژواک
فروش و خدمات محصولات نرم افزاری پژواک

نرم افزار حسابداری پژواک

اين نرم افزار در نسخه ها و ويرايشهاي مختلف براي مشاغل مختلف تهيه شده است و داراي امكانات و قابليتهاي متنوعي جهت حسابداري معمولي و حسابداري حرفه اي به صورت دوبل مي باشد.

خصوصیات و ویژگیهای برنامه

·    سادگی و روانی (استفاده کننده از برنامه فقط کافیست ویندوز را در حد مقدماتی آموخته باشد و نیاز به هیچگونه دانش حسابداری ندارد.)

·    یادگیری سریع و راحت با دفترچه خودآموز(آموزش برنامه با مثالهای عملی)، راهنمای مصور کامپیوتری و فیلم آموزشی

·    امنیت کامل اطلاعات و تضمین از دست ندادن اطلاعات

·    کمترین حجم وارد کردن اطلاعات

·    راه اندازی اولیه (سند افتتاحیه) سریع و آسان  و بستن سال مالی در انتهای دوره به صورت کاملا اتوماتیک

·   سازگاری با انواع چاپگرها

·   قابل اجرا در کلیه ویندوزهای 98 فارسی / Me فارسی / 2000   / XP  / ويستا

·    استفاده از قفل سخت افزاری و بدون نیاز به استفاده از CD برنامه در حین کار

·    پشتیبانی بسیار قوی به همراه کارت گارانتی 10 ساله و نصب رایگان

·    تنوع بی نظیر  نرم افزار از نظر سازگاری کامل با شغلهای مختلف و همچنین تنوع از نظر قیمت

    تعدادی از امکانات نسخه کامل حسابداری پژواک

 صندوقها : معرفی صندوقها به تعداد دلخواه / پرداخت و دریافت از هر صندوق / انتقال وجه بین صندوقها /گزارش گیری از موجودی هر صندوق / ریز کارکرد یا صورتحساب هر صندوق / متوسط موجودی و نمودار موجودی هر صندوق / ثبت شماره سریال چک پولهای پرداختی و دریافتی و چاپ رسید در مقابل پرداخت و دریافت هر وجهی (همراه با شماره سریال چک پول)

  1. بانکها و حسابهای بانکی: معرفی هر تعداد بانک/ واریز وجه به هر بانک / صدور چک / انتقال وجه از یک بانک به بانک دیگر / انتقال وجه از بانک به صندوق / پرداخت کارمزد و هزینه های مختلف بانکی / گزارش گیری از موجودی بانکها در تاریخهای مختلف / محاسبه سود روزشمار تعلق گرفته به حساب / گزارش گیری و تهیه صورتحساب  هر بانک به دو صورت مختلف، یکی برای بدست آوردن کسری حساب در یک تاریخ در آینده (یا صورتحساب بانک بر اساس سررسید چکهای پرداختی)،  و دیگری برای مقایسه با صورتحساب واقعی ارائه شده از طرف بانک (یا صورتحساب بر اساس تاریخ واقعی پاس شدن چکها) و ...
  2. چکهای پرداختی: صدور چک از بانکهای مختلف و در سررسید های مختلف / چاپ چک صادر شده بر روی برگ چک (سازگار با اندازه های مختلف چک) / یاد آوری در مورد چکهای به سررسید چند روز آینده / ثبت تاریخ پاس شدن یک چک / ابطال چکهای مرجوع شده / دفتر چک /  گزارش لیست چکها صادر شده در یک محدوده تاریخی یا چکهای صادر شده به سررسید یک محدوده تاریخی و چکهای پرداخت شده به یک شخص خاص و...
  3. چکهای دریافتی: دریافت چک / ثبت مشخصات چک دریافتی / پاس کردن چک / خرج کردن چک / به حساب گذاشتن چک / برگشت زدن چک / محاسبه و کسر بهره دقیق چکهای بلند مدت در لحظه دریافت چک و یا بعدا در قسمت گزارشات برای مشخص کردن ارزش نقدی چک/ دفتر چک / گزارش گیری  و تهیه لیست از گروه خاصی از چکها بر اساس محدوده تاریخ دریافت چک، محدوده سررسید چک و وضعیت چک (شامل : موجود، پاس شده ، خرج شده، برگشت خورده، به حساب گذاشته شده) و ...
  4. اشخاص و طرف حسابها: معرفی اشخاص به تعداد دلخواه و گروه بندی آنها در گروههای دلخواه مختلف مثلا گروه فروشندگان، خریداران، گروه طرف حسابهای یک شهرستان خاص و غیره / نگهداری حساب اشخاص / چاپ صورتحساب هم با ذکر جزئیات فاکتور و هم بدون ذکر جزئیات فاکتور / محاسبه میزان کارکرد و سود رسانی شخص در یک دوره / محاسبه متوسط بدهی یا طلب شخص در طول یک دوره خاص و محاسبه بهره روزشمار این مدت / انتقال بین حساب اشخاص /  تهیه لیست افرادی که بدهی یا طلب معوقه دارند که این مساله در خرید و فروش اقساطی بسیار مهم است .
  5. انبارها : معرفی انبار به تعداد دلخواه / گزارش موجودی هر انبار به صورت ریالی و مقداری در هر تاریخ خاص / خرید و فروش از انبارهای مختلف در طی یک فاکتور و ...
  6. کالاها و خدمات: معرفی هر تعداد کالا و خدمات و گروه بندی آنها / خرید و فروش کالا و خدمات و استفاده از برنامه برای کارهای خدماتی نظیر مراکز تعمیرگاهی و شرکتهای خدماتی / مشخص کردن کالاها با استفاده از نام، نام اختصاری یا کد یا انتخاب از لیست کالاها / نامگذاری کالاها با ترکیبی از حروف انگلیسی، فارسی و اعداد / نگهداری موجودی ریالی و مقداری کالا در هر انبار و در تمام انبارها / کاردکس ریالی و مقداری کالا / نمایش مقدار باقیمانده کالا از هر خرید / محاسبه سود دقیق هر کالا در هر خرید یا فروش / تعیین دو واحد شمارش برای هر کالا و مشخص کردن قیمت خرید، فروش و حداقل و حداکثر موجودی کالا / نمودارهای و جدولهای مقایسه ای میزان خرید، میزان فروش، سوددهی و نوسان قیمت برای هر کالا یا گروهی از کالاها
  7. بخشها: یکی از امکانات منحصر به فرد حسابداری پژواک امکان معرفی بخشها به هر تعداد دلخواه است که در اکثر نرم افزارهای حسابداری دیگر وجود ندارد. بخشها در واقع قسمتهای مختلف شغل شما هستند که هر کدام خرید و فروش و هزینه ها و درآمدهای مجزا دارند و شما می خواهید در هر دوره تاریخی سوددهی هر بخش را به طور مجزا محاسبه نمایید. به عنوان مثال اگر شما نمایندگی چند شرکت مختلف را داشته باشید یا محصولات چند شرکت مختلف را بفروشید و بخواهید بدانید هر نمایندگی چه مقدار برای شما سود یا زیان دارد، هر نمایندگی را به عنوان یک بخش به برنامه معرفی می کنید. در حسابداری پژواک هر عملیات سودزا یا زیان زا به یک بخش مربوط می شود و برنامه می تواند سود و زیان هر بخش را در هر دوره به صورت مجزا محاسبه و صورت تفصیلی سود و زیان هر بخش را به صورت جداگانه مشخص نماید. مثلا در یک فروشگاه موبایل شما ممکن است بخشهای زیر را ببینید: بخش فروش خط / بخش فروش گوشی / بخش فروش لوازم جانبی / بخش تعمیرات
  8. خرید / فروش: با ثبت هر فاکتور خرید یا فروش به طور اتوماتیک موجودی انبار تغییر می کند و متناسب با نحوه پرداخت یا دریافت وجه آن، موجودی صندوق / حساب چکهای پرداختی و دریافتی / موجودی بانک / حساب اشخاص و غیره نیز تغییر می یابد و به این ترتیب بدون انجام هیچگونه دوباره کاری یا وارد کردن اطلاعات اضافی کلیه حسابهای شما به روز در می آید.

              چاپ فاکتور و حواله انبار در اندازه های مختلف و بر روی کاغذها در سایزهای متفاوت به همراه آرم و نام موسسه شما و توضیحات دلخواه شما/ چاپ فاکتور به دفعات دلخواه / امکان مشاهده قیمتهای خرید در هنگام فروش /  برگشت از فروش و برگشت از خرید /  محاسبه سود هر خرید و فروش / فروش کالاها به همان ترتیبی که کالاها خریداری شده اند(روش fifo) یا فروش کالا به هر ترتیب دلخواه مثلا فروش از یک خرید خاص / محاسبه بهره اقساط و فروش به صورت اقساطی و چاپ دفترچه اقساط / ثبت مشخصات خاص کالای خریده شده و فروخته شده مانند شماره سریال، رنگ، اندازه و غیره در فاکتور از امکانات حسابداری پژواک در زمینه خرید و فروش می باشد.

  1. هزینه ها و درآمدها:  معرفی انواع هزینه ها و درآمدها مانند اجاره، آب، برق، تلفن، کرایه حمل، بهره و غیره / وارد کردن هر هزینه / نسبت دادن هزینه ها به بخشهای مختلف / تهیه گزارشها از هر هزینه یا تمام هزینه ها در طول یک مدت / نمودارها و جدولهای مقایسه ای هزینه ها و در آمدها
  2. سایر امکانات:  پیش پرداختها و پیش دریافتها / وامها یا قرضهای با بهره و بدون بهره / تسویه حسابها / سرمایه ها و سرمایه گذاران / معرفی کارمندان و سیستم حقوق و دستمزد / معرفی و تعیین مجوز کاربران یا کسانی که حق استفاده از برنامه را دارند و تعیین رمز ورود و اختیارات هر کاربر / تولید و محاسبه قیمت تمام شده / امکان کار با بارکدخوان و دستگاه بارکد از سایر امکانات حسابداری پژواک هستند.

تعداد زیادی گزارش مختلف و حدود 60 نوع نمودار و گزارش آماری،  بدست آوردن هر گونه اطلاعات آماری را میسرمی کند. تمام گزارشهای برنامه قابل چاپ و مرتب سازی بر حسب هر ستون هستند و اندازه ستونها بر روی صفحه نمایش و در هنگام چاپ به راحتی قابل تنظیم است.


معرفی نسخه های مختلف نرم افزار حسابداری پژواک و بررسی قابلیتها و تواناییهای هر یک

     حسابداری پژواک دارای 4 نسخه اصلی تجاری و یک نسخه صنعتی یا تولیدی  و نسخه های متعدد مخصوص مشاغل خاص می باشد. تمام نسخه های حسابداری پژواک از نظر شکل ظاهری به هم شبیه می باشند و آموزش و کار با آنها یکسان است.

    نسخه های اصلی را می توان در همه مشاغل به کار برد. اما برای سازگاری بیشتر با مشاغل خاص، در نسخه های اصلی تغییراتی ایجاد کرده و نسخه هایی را مخصوص این مشاغل تهیه کرده ایم که تعداد این نسخه ها روز به روز افزایش  می یابد.

     بسته های جانبی نرم افزار پژواک که امکانات و قابلیتهای خاصی را به برنامه اضافه می کنند در ادامه تشریح می شوند. این بسته های جانبی را می توان به هر یک از نسخه های حسابداری پژواک اضافه کرد .

 تشریح نسخه های اصلی برنامه:

1-    نسخه دوبل حرفه ای طلایی:

این نسخه کاملترین نسخه حسابداری پژواک است که بقیه نسخه ها به شکلی زیر مجموعه آن می باشند. این نسخه هم می تواند توسط حسابداران حرفه ای و هم توسط افرادی که اطلاعی از حسابداری ندارند و برای تمام مشاغل استفاده شود. این نسخه از برنامه کاملا نامحدود است و می توان به هر تعداد دلخواه در آن بانک، صندوق، انبار، بخش، کالا، شخص، کارمند، کاربر و ... تعریف کرد.

این نرم افزار دارای کلیه گزارشها و دفاتر رسمی حسابداری مانند دفتر روزنامه، دفاتر کل، دفاتر معین، دفاتر تفصیلی، صورت سود و زیان، ترازنامه و ... می باشد.

2- نسخه دوبل حرفه ای طلایی گويا :

اين نسخه تمامي امكانات نسخه دوبل حرفه اي طلايي را داراست و علاوه بر همه آنها داراي بسته شماره گير اتوماتــيك نــيز مي باشد . جهت مطالعه امكانات بسته شماره گير اتوماتيك به قسمت بسته هاي جانبي مراجعه كنيد .

 3 نسخه بدون حسابدار طلایی:

  این نسخه که نسخه غیر رسمی حسابداری پژواک محسوب می شود، دارای کلیه امکانات نسخه دوبل حرفه ای طلایی بجز  دفاتر و گزارشات رسمی می باشد.این نسخه از برنامه کاملا نامحدود است و با توجه به خصوصیات گفته شده، برای استفاده حسابداران حرفه ای مناسب نمی باشد. این نسخه برای مشاغل غیر رسمی که حسابدار ندارند و نمی خواهند برای خرید نسخه دوبل حرفه ای طلایی هزینه کنند مناسب است.

4- نسخه بدون حسابدار طلايي گويا :

اين نسخه تمامي امكانات نسخه بدون حسابدار  طلايي را داراست و علاوه بر همه آنها داراي بسته شماره گير اتوماتـــيك نيز مي باشد . جهت مطالعه امكانات بسته شماره گير اتوماتيك به قسمت بسته هاي جانبي مراجعه كنيد .

5- نسخه تولیدی:

  این نسخه علاوه بر دارا بودن کلیه امکانات نسخه دوبل حرفه ای طلایی دارای امکانات تولید و محاسبه قیمت تمام شده و تهیه فرم تولید و پیش تولید می باشد و در مراکز صنعتی و تولیدی کاربرد دارد. در این برنامه امکان تولید یک به چند (مصرف یک کالا برای تولید چند کالای دیگر)، چند به یک (مصرف چند کالا برای تولید یک کالا ) و چند به چند (مصرف چند کالا برای تولید چند کالای دیگر) وجود دارد .

6- نسخه توليدي گويا :

اين نسخه تمامي امكانات نسخه توليدي  را داراست و علاوه بر همه آنها داراي بسته شماره گير اتوماتـــيك نيز مي باشد . جهت مطالعه امكانات بسته شماره گير اتوماتيك به قسمت بسته هاي جانبي مراجعه كنيد .

 نسخه های ویژه مشاغل:

  همانطور که قبلا ذکر شد، هر روز نسخه های جدیدی برای برخی مشاغل تهیه می شود. در ادامه برخی از نسخه های موجود را ذکر می کنیم:

نسخه ویژه عمده فروشان و توزیع کنندگان مواد غذایی/ نسخه ویژه رستورانها و پیتزا فروشیها/ نسخه ویژه فروش کاشی و سرامیک و لوازم بهداشتی / نسخه ویژه لاستیک فروشان / نسخه ویژه فروش قطعات و لوازم یدکی / نسخه ویژه فروش ابزار آلات / نسخه ویژه فروشگاههای پوشاک و کیف و کفش / نسخه ویژه شرکتهای کامپیوتری و فروشندگان قطعات کامپیوتری/ نسخه ویژه فروش تجهیزات و کالاهای پزشکی /  نسخه ویژه فروشگاههای لوازم خانگی (با امکان خرید و فروش اقساط و قید شماره سریال اجناس)/ نسخه ویژه خرید و فروش و تعمیرات موبایل (با امکانات نقد و اقساط،ثبت شماره سریالها ، صدور و ثبت قولنامه ، صدور برگ تعمیرات و تشکیل پرونده برای اجناس تعمیر شده) / نسخه ویژه مراکز تعمیرگاهی / نسخه ویژه فروشگاهها (برای فروشگاههای کوچک) / نسخه ویژه فروشندگان غلات و ذرت / نسخه ویژه کارگاههای تولیدی صنایع چوب و شیشه / نسخه ویژه  تولید و فروش تیرچه و بلوک  و  ...

 بسته های جانبی قابل اضافه کردن به نسخ مختلف:

1-    بسته کار با دستگاه بارکدخوان  و سیستم بارکد:

در صورت نیاز به استفاده از سیستم بارکد، می توانید این بسته را به هر کدام از نسخ نرم افزار حسابداری پژواک اضافه کنید و پس از آن می توانید در هنگام خرید و فروش کالا به جای تایپ کد یا نام اختصاری، آنرا با دستگاه بارکدخوان بخوانید.

 ۲-    بسته اضافه کننده حدود 60 نوع نمودار، جدول و گزارش آماری :

یکی از مهمترین اهداف استفاده از نرم افزار حسابداری، بدست آوردن آمار، نمودارها ، و جداول مربوط به آنهاست. این گزارشها کمک می کنند تا شما بتوانید با یک نگاه به نقاط ضعف و موفقیت موسسه خود پی ببرید و موسسه را در جهت سوددهی بیشتر هدایت نمایید. در ادامه تعدادی از این گزارشها را نام می بریم:

1.       نمودار و گزارش سود و زیان شامل سود و زیان ماهانه / سود و زیان هر بخش و پیشرفت سود بخشها

2.       نمودار و گزارشهای سود کالاها برای مقایسه سوددهی کالاهای مختلف یا گروههای مختلف کالاها

3.       نمودار و گزارشهای میزان خرید و فروش کالاها به صورت ریالی و تعدادی و بررسی نوسان قیمت خرید یا فروش کالاها و مقایسه میزان فروش کالاهای مختلف و پیدا کردن پرسودترین و پرفروشترین کالاها

4.       نمودارها و گزارشهای میزان هزینه ها، در آمدها و تخفیفات برای مقایسه حجم هر یک از انواع هزینه ها و مقایسه هزینه های بخشهای مختلف

5.       نمودارها و گزارشهای حقوق و دستمزد شامل مقایسه حقوق کارمندان / حقوقهای پرداختی در ماههای مختلف و مقایسه حقوقهای پرداختی در هر بخش

6.       نمودارها و گزارشهای مالی شامل حجم ماهانه انواع پرداختها و دریافتها شامل نقدی / چک های پرداختی / چکهای دریافتی / اعتباری و نمودارهای موجودی بانک و صندوق

7.       نمودارها و گزارشات اشخاص شامل نمودار حساب شخص / نمودار سودرسانی شخص در ماههای مختلف / نمودار مقایسه ای سودرسانی اشخاص مختلف و گزارش و نمودار مقایسه ای کارکرد اشخاص در طول یک دوره شامل حجم خرید / حجم فروش / میزان سودرسانی / حجم خرید و فروش نقدی و بسیاری اطلاعات دیگر

   3. بسته چند موسسه اي  :

با استفاده از اين بسته كاربر قادر خواهد بود ، موسسات مختلف را در برنامه حسابداري معرفي نموده و امور حسابداري آنها را به تفكيك و بدون تداخل انجام دهد . در واقع كاربر با خريد اين نسخه صاحب دو يا چند نرم افزار حسابداري خواهد بود .

 4. بسته شماره گير اتوماتيك :

4-1: ارتباط با مشتري (Customer Relationship) و افزايش سوددهي

گرفتن شماره تلفن افراد و حفظ ارتباط با مشتري براي جلب رضايت و تشويق براي خريدهاي بعدي با استفاده از شماره تلفنهاي موجود در برنامه حسابداري و به صورت اتوماتيك (تماس  براي اعلام آماده بودن سفارش ، تماس براي تشكر از خريد و اعلام خدمات پشتيباني ، تماس براي دعوتگيري از مشتري براي بازديد از نمايشگاهها، حراجهاي سالانه و فصلي، محصولات جديد و ..، . تماس براي  تبريك اعياد و مناسبتها ، هر نوع پيام دلخواه متناسب با نوع شغل و سليقه شما )

4-2 : جمع آوري و وصول بدهي ها، قسطها و چكهاي معوقه با ايجاد رابطه مستمر با مشتريان با استفاده از شماره تلفنهاي موجود در برنامه حسابداري و به صورت اتوماتيك (تماس  براي اعلام و يادآوري بدهي/ بدهي معوقه افراد ، تماس  براي اعلام و يادآوري چكهاي برگشت خورده ، تماس  براي اعلام و يادآوري قسطها و بدهي هاي معوقه ، تماس  براي اعلام و يادآوري سررسيد چك، قسط و بدهي به منظور جلوگيري از تاخير در وصول )

4-3 : تماسهاي تبليغاتي (معرفي محصولات و خدمات جديد ، تبليغات از طريق تلفن (Telemarketing)، تماس براي دعوتگيري از مشتري براي بازديد از نمايشگاهها، حراجهاي سالانه و فصلي، محصولات جديد و ... ، هر گونه اعلان و اطلاع رساني همگاني )

4- 5 : تماسهاي موردي

 

ردیف

نام محصول

قیمت کاربر( ریال )

شرح خدمات

1  .

 

دوبل حرفه ای طلایی

000/090/1

3 ساعت آموزش رايگان

2.

بدون حسابدار طلایی

000/790

3 ساعت آموزش رايگان

3.

 

دوبل حرفه ای طلایی گویا

000/990/1

3 ساعت آموزش رايگان +  مودم 

4.

بدون حسابدار طلایی گویا

000/390/1

3 ساعت آموزش رايگان +  مودم

5.

صنعتی گویا

000/990/2

3 ساعت آموزش رايگان +  مودم 

6.

صنعتی گویای پلاس

000/990/3

3 ساعت آموزش رايگان +  مودم 

7.

بسته چاپ بارکد

000/500

 

8.

بسته گزارش های نموداری

000/500

 

9.

بسته چند موسسه ای

000/500

 

10.

بسته تلفن گویا

000/000/1

مودم 

11.

تحت شبكه: Server

قيمت نسخه مورد نظر + 50000

براي كار در محيط شبكه شما به يك Server و يك يا چند Client نياز داريد كه براي هر كدام مي توانيد يكي از نسخه هاي نامحدود برنامه را به همراه بسته هاي جانبي مورد نياز انتخاب نماييد و مبلغ 50000 توامان براي نسخه Server به قيمت اضافه نماييد و براي Client مبلغ 30000 تومان از قيمت كسر نماييد.

12.

تحت شبكه: Client

قيمت نسخه مورد نظر 30000

 

 *  دوبل حرفه اي طلايي پلاس گويا  و صنعتي پلاس  گويا شامل هر سه بسته رديفهاي 7 الی9 نيز خواهند بود .

 نشانی ما: شیراز چهارراه سینما سعدی  ابتدای قصر دشت جنب لوازم خانگی تفال ساختمان افشار طبقه اول واحد 2 تلفن : 0711-2302958-2345471-2345413-09171116398

  

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و دوم اردیبهشت 1389ساعت 3:28 بعد از ظهر  توسط پیام لاله زاری |